8/14/2014

Love Stuff: Medická Tea Garden


With some summer days left, love to spend them forgetting about the city and work at "Tvoja Čajová Záhrada" in Medická gardens. Colourful patterns, soft cushions and carpet (I love to get rid of my shoes there), wood, piece and quiet and good tea in many forms (traditional, icea teas and litttle bites). Heaven.

Super miesto na posledné letné dni v Bratislave, kde sa nebudete cítiť ako v Bratislave, a zabudnete na prácu, je čajovňa "Tvoja Čajová Záhrada" v Medickej záhrade. S krásne pomixovanými farbami a vzormi, mäkkými vankúšmi a kobercom (na ktorom si s radosťou vyzúvam topánky), drevom, pokojom a dobrým čajom v rôznych formách (tradičný, ľadový, plus drobnosti pod zub). Raj to je. 


Oh, you can order them for tea ceremonies like we did for our wedding (a little sneak peak here). Since my man is fond of Eastern cultures, and Japanese in particular, I surprised him with a Japanes tea ceremony, in courtesy of "Tvoja Čajová Záhrada". You can find them here. Thank you!

A môžete si ich aj objednať na čajové obrady, ako sme to urobili my na svadbe (malý kuk nižšie). Keďže môj chlap má blízko k východným kultúram a japonskej obzvlášť, ako prekvapenie dostal japonský čajový obrad, v réžii čajovne "Tvoja Čajová Záhrada." Nájdete ich tu. Ďakujeme! 

6 comments:

 1. Prosím, odkud máš ty pruhované espadrillky? :-) Nela

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nela, ahoj, tie som si doniesla minuly rok z Lisabonu...

   Delete
 2. wau moc pěknéé...v Bratislavě jsem přímo nebyla ale hned mě zaujmul tvůj článek a hlavě ta čajovna ? já jsem chodila dříve do čajoven...ted taky, ale ne tak hodně....a v Praze je jich hodně,ale tak pěknou jsem ještě neviděla...hlavně mě vždycky nebavilo, že čajovny byli takové uzavřené, pokoje tmavé a zakouřené....takhle v zahradě je to daleko lepší !

  ReplyDelete
  Replies
  1. :-) suhlas s tymi cajovnami. ale asi vsetko je lepsie, ked je to vonku na vzduchu. a Bratislava ma vela zakuti, oplati sa navstivit :-)

   Delete
 3. Milujem to miesto, dobre ze si mi pripomenula, musim tam skocit kym je este pekne :)

  ReplyDelete