9/13/2010

Michal, Prague Fashion Weekend


Ladies and gentlemen, meet Michal and his cool mixture of a Lagerfeld shirt (with statement double button collar), a cardigan from H&M women's collection, his grandfather's brooch and shirt cufflinks and bag from an antique bazaar. He was out there at Prague Fashion Weekend to support his designer friends and I secretly think he also wanted to be caught and captured :-)

Have a splendid week everyone! Oh, and some new features - I added the Like button under every post - if you don't feel like commenting, but would like to click on it, feel free :-)


Dámy a páni, predstavujem vám Michala a jeho štýlový mix košele od Lagerfelda (s výrazným, dvojitým zapínaním goliera), svetra z dámskej kolekcie H&M, brošne a manžetových gombíkov po starom otcovi a tašky z bazáru. Michal bol na Prague Fashion Weekende podporiť kamarátov-dizajnérov, ja si ale potíšku myslím, že chcel byť aj (za)chytený :-)

Prajem vám famózny týždeň, drahí! A ešte maličkosť - pridala som button Like pod každý post - ak práve nemáte chuť zanechať koment, ale chuť kliknúť si, nech sa ľúbi! :-)

8 comments:

 1. While definitely not my cup of coffee (nor any other beverage I can think of), he certainly wears it with style and - what's the word - grace? :)

  ReplyDelete
 2. Michala chválim! By som to hneď celé bral ;)

  ReplyDelete
 3. Haha, díky za post, Mariko!.)) Bylo to pro mě překvapení a příjemné minutové setkání... ale říkal jsem ti, bez "ksichtu"..)) You've made my day!.))))

  ReplyDelete
 4. Super skombinované!
  Vintage gombíky, dámsky sveter...nuž, ten vie niečo o móde:)

  ReplyDelete
 5. Míjela jsem ho...a on na mě vyloženě zíral...i když fakt, že já na jeho kamej asi taky...
  :-D tak se tady třeba časem zase potkáme :-D

  ReplyDelete
 6. wow, to se jen tak nevidí a v ČR už vůbec ne :)

  ReplyDelete
 7. :-) caro fashion weekendu.
  Michale, "ksicht" k tomu predsa patri a ten usmev tiez! :-)
  durduin: ale ja sa mu nedivim, ja som na teba tiez zirala :-))))

  ReplyDelete
 8. chvála! dobre si písala, že je sa na čo tešiť! :) u mňa najlepšie čo som tu videla. klobúk dolu .)

  ReplyDelete