11/19/2010

Invitation: Magda Marnell in Prague


This looks promising and exciting :-) Minty is bringing Swedish designer Magda Marnell and her concept "Deconstructed" to Prague. To me, everything deconstructed sounds just fine :-)
If you would like to see the show, write to minty@minty.cz and request to be on the guest list - if there is still place, they will put you there. Otherwise, after the show at 8 p.m. the space will be open so you can have a look at the collection and hang out. I will be there, shooting a backstage story :-) yay, can't wait! So hopefully see ya! :-)

Toto vyzerá veľmi sľubne :-) Minty prináša švédsku dizajnérku Magdu Marnell a jej kolekciu "Deconstructed" do Prahy. Čokoľvek s nálepkou "deconstructed" mojim ušiam a predstavivosti len lahodí :-)
Ak chcete vidieť prehliadku, stačí napísať na minty@minty.cz a v prípade, že sú ešte voľné miesta, dajú vás na guest list. Každopádne po prehliadke o 20.00 hod. bude priestor otvorený a kolekcia vystavená, takže sa môžete prísť pozrieť, prípadne si dať drink na afterparty. Ja tam budem fotiť backstage story :-) teším sa veľmi! Tak sa hádam vidíme :-)

6 comments:

 1. pre mňa čokoľvek s nálepkou swedish!

  ReplyDelete
 2. na fashionbook.cz je soutěž o vstup na přehlídku a posílala jsem tam outfit, ale zatím se nic neví o výsledku. Tak se třeba uvidíme, když budu mít štěstí :)
  Ptž když jde o cokoliv skandinávského, tak chci být u toho!

  ReplyDelete
 3. aj sandra ma suťaž o vstupy uuu

  ReplyDelete
 4. tak good luck, tesim sa na kohokolvek z vas :-)

  ReplyDelete
 5. Tak se dnes večer uvidíme :-)

  ReplyDelete