7/15/2011

Nu Spirit Fashion presents Martin Hrča, Puojd & Novesta/Popular
This was the very first in a hopefully series of fashion events aimed at presenting Slovak fashion, organized by and at the Nu Spirit Club. Martin Hrča was a great choice to start off this idea. Still a student of fashion, he presented some of his older pieces and his new work (last two pictures), which I simply love. Shiny metallic structured skirt and dress, yes please!
The collaboration of Miška Bednárová's Puojd brand with Novesta and Popular turned out to be funky and playful. I was pleased to see some very feminine Puojd pieces, I can absolutely see myself wearing that kimono dress! Dears, it's Friday, enjoy! :-)

Na koniec týždňa pár fotiek z prvého zo série večerov, ktoré majú v Nu Spirit Clube prezentovať slovenskú módu. Organizátorom držím palce, a odkazujem, že Martin Hrča bol skvelým začiatkom. Martin ešte študuje, aktuálne má za sebou stáž v Prahe v ateliéry Liběny Rochovej, a na akcii ukázal pár starších modelov, ako aj novú prácu (dve posledné fotky), ktorá je skvelá. Lesklé, metalické štruktorované šaty a sukňa, áno, prosím!
Spolupráca Mišky Bednárovej z Puojdu so značkami Novesta a Popular bola funky. Hravá, veselá a pritom ženská, bolo super vidieť pár nežných Puojd kúskov, napríklad tie kimonové šaty si viem na sebe úplne predstaviť! Milízlatí, máme piatok, tak si ho užite! :-)10 comments:

 1. Tie metalické šaty sú úžasné...škoda, že pravdepodobne nenositeľné ;-)

  ReplyDelete
 2. Novesta juch! Mám u nich vybrané holínky!

  ReplyDelete
 3. pekne pekne, tu by som si toho vedela vybrat viacej...

  ReplyDelete
 4. peknučkéé

  lesimple.sk

  ReplyDelete
 5. Pekneee a Martinko je moj zlaty talent! Len teda to molo je nejako divne privysoko a posobi to tam trosku stiesnene. Dufam, ze sa ziadna nebuchla o tu diskogulu:)
  *cmag*

  barboradudinska.com

  ReplyDelete
 6. Novestu poznam a maju krasne kusky! woow, takze Nu Spirit sa mieni takto cinit? dobreeee,to sa mi paci :)

  ReplyDelete
 7. Tak to vyzera fakt dobre, skoda, ze s tym zacali, ked prave nie som v BA :/

  ReplyDelete
 8. krásne vecičky!

  ReplyDelete
 9. krasne su tie dievcata na mola :) hrozne pekne tvare

  ReplyDelete
 10. Scaгborοugh moderates an On-line group оf Ohio
  Tantric Masѕage prοfеsѕіonalѕ аnd students cosmic violеnce whісh sеt the cгеative aсtivity happen.

  When the maѕsage ρrogresses into a benny oil a lillіρutian goеѕ а farѕіghted wаy.
  Ӏ agаin replied "can I help you in any mater please confirm than i got tantric massage and we will customize a unequaled therapeutical session but for you.

  Also visit my page; erotic massage expalined

  ReplyDelete