6/22/2014

"People and living" for EVA magazine: Andrej


...or pictures that didn't make it into the printed version of Eva magazine. Because I am proud and happy that my permanent love for interiors finally found a place to be manifested: in the form of a regular column for EVA magazine. Out right now: the first photographed place and its owner: Andrej, the owner of the modeling agency Exit, and his lovely apartment created by gutgut architects. In the magazine you can find the main pictures and Andrej's tips for creating his apartment. Enjoy!

...alebo čo sa nevmestilo do tlačenej verzie časopisu EVA. Keďže som naozaj veľmi rada, že moja dlhodobá láska k interiérom a téme bývania si konečne našla platformu: v pravidelnej rubrike o bývaní pre časopis EVA. V aktuálnom čísle nájdete byt Andreja, majiteľa modelingovej agentúry Exit, ktorý preňho vytvorili gutgut architekti. V tlačenej verzii aj s tipmi Andreja na vytvorenie si príjemného bývania. Nech sa ľúbi!9 comments:

 1. Ach, to je krása :) To drevo všade! Tlieskam :)

  ReplyDelete
 2. Toto se ti fakt povedlo! Jednak ten byt je moc hezký, jednak jsou ty fotky neotřelé a mají vtip. Obzvlášť ta poslední :-)

  ReplyDelete
 3. zajímavé bydlení, spousta inspirace!

  ReplyDelete
 4. pridávam sa k nadšeným komentárom - perfektný byt!

  ReplyDelete
 5. s gut gut to moze byt jedine gut!

  ReplyDelete
 6. tak ten psik na lavicke ma dostal! :)

  ReplyDelete
 7. Nice page and i like blogwalking

  ReplyDelete