9/12/2014

Nina, Bratislava


Perfect for this rainy day: pictures from the sunny day beautiful Nina (she is your art connoisseur, curator and auction master at Soga Art Auction House) walked by our pop-up store Kapsula on Šafko square.
Love the pure beauty of this black and tan combination and the simple lines of the bucket bag (and immediatly recognized her dress from COS which I hesitantly didn't get while in London and I am crying myself to sleep at night, boo). Here's to all the dresses you ever left in the dressing room and now you regret!

To pravé na dnešný upršaný deň: fotky zo slnečného dňa, keď krásna Nina (milovníčka umenia, kurátorka a licitátorka aukcií umenia v Aukčnej spoločnosti Soga) mala cestu cez Šafko a náš pop-up shop Kapsula.
Čistá krásna kombinácia čiernej a hnedej, a k tomu jednoduché línie tašky ma úplne bavia. A hneď som spoznala jej šaty z COS, ktoré som onehda váhavo nechala v kabínke v Londýne a odvtedy na ne každú noc mysím, ha). Pekný deň všetkým spomienkam na kúsky, ktoré sme kedy nechali v kabínke a dodnes ľutujeme!

1 comment: