3/10/2015

1 shirt, 13 women: Roberta


It was probably Roberta who was facing the greatest challenge of making a white men's shirt her own. She's been dressing in vintage style for years now (you might have seen her on the blog here), and studying in London, a heaven for vintage lovers, her style has only evolved towards even more vintage sophistication - buying and collecting genuine 40's dresses, accessories and - wearing a corset. Yes, doing it nad living all the way.
Finally, she incorporated the dress into a newly inquired black velvet dress, with an embroidered cape, creating a sophisticated black and white beauty with a touch of red. Here, and specially for you, also a sneak peak into her room, or rather boudoir, in London.

Bola to pravdepodobne Roberta, pre ktorú bolo najnáročnejšie osvojenie si bielej mužskej košele do šatníka. Jej štýl sa už roky nesie v znamení lásky k vintage oblečeniu (na tomto blogu ste ju mohli vidieť napríklad tu), a pobytom a štúdiom v Londýne, dokonalým miestom pre milovníkov vintage, sa jej štýl iba posunul k viac sofistikovanému prejavu. Zbiera a kupuje šaty a doplnky zo začiatku minulého storočia - a nosí pod ne korzet. Keď už niečo robíte a žijete , tak naplno.
Nakoniec sa biela košeľa stala súčasťou nových, zamatových čiernych šiat s bohato vyšívaným bolerom, klobúčikom a túto čiernobielu dokonalosť doladila dotykom červenej. A špeciálne pre vás v tomto poste aj nahliadnutie do je londýnskej izby, či skôr budoáru.In case you couldn't guess, yes, she plays drums in a band. Learn more about Roberta 
and her outfits on her blog, here.

Ak to nebolo jasné na prvý pohľad, áno, Roberta hrá na bubny v kapele. Viac o nej a jej štýle obliekania nájdete na jej blogu, tu.

4 comments:

  1. Zbožňujem ju, najinšpiratívnejšia Slovenka podľa mňa :-)

    ReplyDelete
  2. Slečna Roberta má úžasný styl!

    ReplyDelete
  3. ona je topka...rada by som ju videla niekedy stretla live :)

    ReplyDelete