4/15/2015

Prêt-à-click
The new collection of F&F Home is here to make the spring even brighter and bolder - my favorites were all the bluish colours, dark grey ceramics and of course the little pom-poms! In case you are wondering about the furniture in the first picture, it was part of the presentation, but made by Rezba, a small Slovak company working with wood while creating new pieces of furniture or breathing new life into old wooden pieces.
Plus some more highly clickable links for you, with focus on interior design and decoration (hence the big spring cleaning, new pieces, new energy.... I am right in the middle of it!)

Nová kolekcia F&F Home žiari ako prvé jarné dni - mňa zaujali všetky odtiene modrej, tmavošedá keramika a malé brmbolce na vankúšoch! Ak vás na prvej fotke zaujal aj nábytok, ten bol síce súčasťou inštalácie F&F, ale pripravili ho v malej slovenskej rezbárskej firme Rezba - tvoria rovnako nové kusy dreveného nábytku ako rekonštruujú starý nábytok.
A tu ďalšie prudko klikateľné linky pre vás, dnes na načatú interiérovú tému (lebo veľké jarné upratovanie, nové kúsky, nová energia... som v tom až po uši!)

1. Did you know Urban Outfitters sells interior design pieces and furniture as well?
Vedeli ste, že Urban Outfitters predávajú aj nábytok a kúsky do interiéru?

2. Here, at Happy Habitat, the colour combinations and pattern of the knitts (throws, pillows and other covers) are to die for.
V Happy Habitat sú kombinácie vzorov a farieb na rôznych úpletoch (deky, prehozy, vankúše a spol.) na nevybratie. Vážne, neviem sa rozhodnúť.

3. From the local sources, I can't decide between these oh-so-beautiful chopping boards from the Kitchenette shop. Maybe I could, but it wouldn't be only one, ha.
A keď sme pri nevedení sa rozhodnúť, z týchto drevených dosiek na krájanie z Kitchenette shopu si tiež neviem vybrať. Teda viem, len nie jedno, ha.

Lokálny bonus: Pozvánka na Converse hudobný workshop nazvaný Drums & Samples, v nových priestoroch presťahovaného Slowatchu, príďte nakuknúť, už tento štvrtok od 20.00 hod. Info o bubeníckom workshope nájdete tu.

2 comments:

  1. o nabytku v UO viem uz dlho, ale dakujem za super zvysne inspiracie, sa mi rozrastol wishlist teraz :)

    ReplyDelete
  2. tá prvá fotka je okúzlujúca :)
    hardrockrepublicablogspot.sk

    ReplyDelete