5/11/2015

Prêt-à-click
At my last quick Prague visit I finally got to pop into the NILA store. I have only known their online shop and I have to say the real deal is just so beautiful, don't miss out if you have a chance!
Plus here some highly clickable links for you:
Počas poslednej rýchlej pražskej návštevy som sa konečne dostala aj do priestorov obchodu NILA. Doteraz som poznala iba ich online shop plný krásnych vecí, a naživo to bolo ešte krajšie, nevedela som kam skôr pozerať. Odporúčam návštevu!
Plus zopár prudko klikateľných linkov pre vás:

1. If you have missed the first ByDesign conference last year, the second year looks even more promising, just look at that line-up of speakers they have managed to bring to Bratislava... Coming up this weekend, with some tickets still left. 
Ak ste minulý rok zmeškali prvý ročník ByDesign konferencie, druhý ročník vyzerá ešte lepšie, stačí sa pozrieť na spíkrov, ktorých sa im podarilo dostať do Bratislavy... Už tento víkend, a nejaké lístky ešte vraj stále sú.

2. The National Awards for product design 2015 are here - including some Slovak fashion collections. See who is competing and vote online here.
Národná cena za produktový dizajn 2015 - práve prebieha výber aj za účasťou kolekcií slovenských dizajnérov. Pozrieť si účastníkov a online hlasovať môžete aj vy, tu

3. Have you seen this short documentary on Martin Margiela? The Artist Is Absent.
Videli ste už tento krátky dokument o Martinovi Margielovi? The Artist Is Absent.

Bratislavský Bonus: už druhý Fashion Talk, tentokrát o téme práva v móde, a s hosťom, klobučníčkou Katkou Žgančíkovou, bude túto stredu v Berlinke. Viac info tu.

1 comment:

  1. ByDesign už sú všetky vypredané :(

    Veronika
    http://livingbypanicca.blogspot.sk/

    ReplyDelete