4/21/2011

In her style: Ľudmila Suchá, Spring 2011/part 4

 Very exceptionally, there is a part 4 to this In her style, a little punk bonus before the Easter holidays, ha! We actually shot one more extra outfit, but that's for a project I am going to tell you about later, because I don't want to jinx it :-)
Ľudmila is a very sweet person who oozes style in everything she does - the way she talks and walks, and stands and looks into the camera... but there is also a wild side to her (ok, who hasn't one :-). She is also a dancer, spending summers on Ibiza as a member of the dancing and performing crews in the biggest clubs - and this leather vest is one of her favorite pieces. It was originally a jacket that she found in NOX and she waited for about a week before she got it. But since the brand is Amadeus Ibiza, she had to have it for good luck :-) She cut off the sleeves, stuffed the shoulders, added some studs and turned it into a punk style vest. She often gets "hunted" by punks asking for safety pins, so she has to re-stock it regularly. The chain on it is from Mango, the red guitar bag from a second hand on Ibiza, random leggins, corset, boots and glasses.
It was my pleasure shooting Ľudmila, so thanks to her and thanks to you, watching this week :-)

Veľmi výnimočne má tento In her style aj časť štvrtú, taký malý pankáčsky bonus pred Veľkonočnými sviatkami, ha! Ešte sme fotili aj piaty outfit, ale pre príležitosť, o ktorej vám poviem neskôr, aby som ju nezakríkla, aj keď ma dovtedy asi roztrhne! :-)
Ľudmila je veľmi milá osôbka, ktorá má štýl zakódovaný už len v spôsobe ako rozpráva, pohybuje sa, stojí a pozerá do fotoaparátu. Má však aj svoju divokú stránku (hore ruky, kto nemá :-), je tanečníčka a letá trávi na Ibize ako účastníčka herecko-tanečných show v najväčších kluboch - a táto vesta je jeden z jej obľúbených kúskov. Pôvodne to bola bunda, ktorú našla v NOXe, a týždeň okolo nej chodila. Značka to je Amadeus Ibiza a tak ju prosto musela mať, pre šťastie :-) Odstihla jej rukávy, do ramien všila vypchávky, obila cvokmi a premenila ju v pankáčsky kúsok. Bežne ju kvôli nej "naháňajú" pankáči a pýtajú si od nej zicherky, takže ju musí pravidelne dorábať. Reťaz je z Manga, kabelka v tvare gitary zo sekáča na Ibize, legíny, korzet, topánky a okuliare - čo dom dal.
Potešenie z fotenia bolo na mojej strane, veľká vďaka Ľudmilke a vďaka aj vám, čo ste ju tento týždeň sledovali! :-)

16 comments:

 1. jea..skvela zena! opakujem to uz milionty krat..strasne ma bavi!!

  ReplyDelete
 2. Zajímavá osoba. Vskutku. A i já chci takovéhle pěkné fotky!

  ReplyDelete
 3. Ježiši ...ty si úžasná!!!

  ReplyDelete
 4. badass look! I love the safety pins lining the sleeve openings!

  Cheers!
  --Megan//The Martian Tide

  ReplyDelete
 5. no bacha na tú gitaru vážení !

  lesimple.sk

  ReplyDelete
 6. veľmi sa mi páči aká je svojská a extravagantná :) a tá gitarová kabelka je jedna vážna pecka :)

  ReplyDelete
 7. jú to najlepšie na koniec!

  ReplyDelete
 8. úúha, bombaaaa!!! Super žena a skvelé fotky Marika

  ReplyDelete
 9. jeej. Ludmilu poznam zo skoly a jej styl je naozaj vynimocny! Su to krasne fotky, vyzera na nich velmi okuzlujuco :)

  ReplyDelete
 10. Tato teta sa mne veeeelmO paci! :-D

  ReplyDelete
 11. Reb: to ma tesi, nech sa tu citis dobre :-)

  Zu: dakujeme! jedneho dna moze byt vsetko :-)

  jaja, dolcezuzka: gitara je "najvác"!

  stanci: vsak spravny bonus :-)

  foly: dakujeme! :-)

  sylvia vdH: dakujem, dobre sa lahko foti :-)

  SeeMe: aj mne! :-D

  ReplyDelete
 12. :)) Woman of thousand faces. Great job, both of ya :)

  ReplyDelete
 13. tak tato seria je najlepsia...odpadavacky!

  ReplyDelete
 14. presla som si všetky tu tu tu tu tu a waaw presne si to vystihla Miss Chameleón a ešte sa jej všetko neskutočne hodíííí!!! perfektné fotky aj ľudmila ma očarila svojim vyžarovaním :)

  ReplyDelete