1/04/2012

1 shirt, 13 women: Nina


What's the best way to prove and show that it really is the man who makes the clothes? To let 13 amazing women make a simple, white men's shirt their own. Let them play, cut, sew, decorate, wrinkle, iron, have fun. Let them just simply put it on and transfer their style, personality and magic onto it. And just silently watch. Enjoy!

Nina. First I met her randomly on the street, here. I instantly fell in love with her style and sense of beauty, that she just so naturally oozes around her. And I watched in silent amazement her feminine military take on a basic white shirt (originally with white plastic buttons).  There was something very Diane-Inglorious Basterds-Kruger-hiding-in-the-woods-like about her and that moment.... Best part for you? You can shop her style, at Hanzi šop, here on Facebook. Have a beautiful Wednesday!


Ako najlepšie ukázať a dokázať, že naozaj človek robí šaty? 
Nechať 13 úžasných žien obliecť si obyčajnú, bielu pánsku košelu. Nechať ich hrať sa, strihať, zdobiť, skladať, krčiť, žehliť, tešiť sa. Iba si ju obliecť a preniesť tak na ňu svoj štýl, osobnosť a čaro. A len ich pri tom pozorovať. Nech sa ľúbi!

Nina. Prvýkrát som ju stretla náhodou na ulici, tu. Jej štýl a zmysel pre krásno, ktoré do svojho okolia prirodzene vyžaruje, som si okamžite zamilovala. A s tichým úžasom som sledovala ženský military štýl, ktorý vyčarovala z obyčajnej bielej košele (s pôvodne bielymi plastovými gombíkmi). Celé to malo taký Diane-Nehanební Bastardi-Kruger-v slovenských lesoch pocit... A viete čo? Jej zmysel pre štýl si môžete kúpiť v Hanzi šope, tu na Facebooku. Krásnu stredu!16 comments:

 1. Celu dobu som uvazoval nad tym, ci je toto fotene v Horskom?
  Je ci nie je?

  ReplyDelete
 2. Rick: :-) thanks, also in Nina's name

  Alex: vynimocne nie, su to lesy nad Racou :-)

  ReplyDelete
 3. ach!!! od kedy som videla prvý krát tú fotku, tak tú košeľu chcem!!!

  ReplyDelete
 4. Krásne fotky, Nina je úžasná a tá košeľa je skvelá!!!

  whatluciadid.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. krásne a tá prvá fotka je asi dokonalosť! ♥ a balerínky :)

  ReplyDelete
 6. skvelé presne ako u Bastardov!

  lesimple.sk

  ReplyDelete
 7. Ninu si pamatuju už z prvních fotek a hrozně mě tehdy zaujala :) z košile teda vážně vytvořila unikát. Ale nejvíc jí sluší vlnité vlasy ;)

  ReplyDelete
 8. Nádherné ... meuveritelne fajn sa na to pozerá ... a áno, vlnite vlasy su originalnejsie! :)))
  Petra

  ReplyDelete
 9. ten nápad s košeľou je niečo úžasné! :)

  ReplyDelete
 10. velmi pekna, sikovna, lubi sa mi :)

  ReplyDelete
 11. Thе tantгic maѕѕage heаler ωill leaνe

  Alsо viѕit my web site: sensual massage

  ReplyDelete
 12. grc, póza, vymňamkanosť

  ReplyDelete