4/28/2013

At me&m's spring garden party


Last weekend was a beautiful Saturday, perfect for a perfect garden party with a touch of style. Thanks to Paulina (above in the middle) and her me&m project (it's her designing the clothes and her mum making them, I so LOVE this idea of cooperation) lots of beautiful people kept coming in and out and staying even after the sun came down - in a hidden city garden with a blooming cherry tree in the middle of it. The line of clothes was just what you need after a long winter and cold spring: airy, lightweight blouses, tunics, dresses and coats in white and light pastel shades, presented on friends in the garden. Time will show how it will develop, but it is a nice start of what could potentially be a future, very wearable clothing line. I have found my piece of choice :-) You can check out the me&m project on Facebook or at sashe.sk, here. Have a beautiful Sunday!

Minulá sobota bola už takmer letnokrásna, ideálna na dokonalú garden party so štýlom. Vďaka Paulíne (hore v strede) a jej projektu me&m (je to spojenie mamy a dcéry: Paulína kúsky navrhuje, jej mama ich šije, čo je pre mňa teda emočne pridaná hodnota projektu), sa v sobotu kopec krásnych ľudí prišlo pozrieť a zabaviť do ukrytej záhrady uprostred mesta, aby oslávilo príchod krásneho počasia, rozkvitnutú čerešňu uprostred záhrady a me&m. Kúsky oblečenia boli presne to, čo po dlhej zime a veľmi chladnej jari potrebujete: najmä ľahké, vzdušné šaty, predĺžené topy, tuniky, sukne a mäkké kabáty v bielej a pridružených pastelových odtieňoch, počas večera prezentované na kamarátkach v záhrade. Čas ukáže ako sa bude projekt vyvíjať, ale je to príjemný štart niečoho, z čoho sa môže potenciálne vykľuť veľmi nositeľná rada oblečenia. Ja som si svoj kúsok našla :-) Projekt me&m nájdete na Facebooku alebo na sashe.sk napríklad. Krásnu nedeľu prajem!


7 comments:

 1. ááách posledná..
  má veľmi silnú gravitáciu!! :)
  enrú

  ReplyDelete
  Replies
  1. haha, chvalabohu aj siet mala silu a nepustila gravitaciu sa uplne prejavit :-)))

   Delete
 2. Replies
  1. som vedela, ze sa ti zalubi :-)

   Delete
 3. môj františek (posledná foto v strede) je architekt, on si to vyrátal aby sa tam zmestil s dvoma dievcatami - s čím ale nerátal je, bude pristihnutý in flagranti!

  ReplyDelete