4/29/2013

She's a lady, Bratislava


One thing I love about photographing the same people again is to see how their style has evolved, most of the times changed. With Sylvia alias Cipa I really love to follow her consistent evolvement of style that is based on her love for folk art (here she is two and a half years ago, ha).
She has a very lady-like approach to folk art, that I find intriguing. Here I love how she combined the turquoise pleated skirt with a folk belt and ring from ÚĽUV, and bag from a second hand shop. Oh, and the dark blue stilettos!
She combines her love and work activities, you might know them as the original souvenirs Slovakiagift (I especially love their folk smartphone covers, just ordered mine) or the line of hand made ceramic tiles, sometile. She shares this activities with her boyfriend, but you know how they say: Cherchez la femme!

Vec, ktorá ma baví, keď s odstupom času fotím tých istých ľudí, je sledovať ako sa vyvíjal ich štýl, a väčšinou ide o celkom slušné zmeny. Pri Sylvii alias Cipe ma baví sledovať konzistentnosť vývoja jej štýlu, ktorý súvisí s jej láskou k folklóru (tu je Cipa dva a pol roka dozadu).
S folklórom narába ako dáma a to je čarovné. Tu konkrétne kombinácia tyrkysovej skladanej sukne s ľudovým opasok a prsteňom z ÚĽUVU, a kabelkou zo sekáča. Och, a tie tmavomodré lodičky k tomu! Cipa svoju lásku prenáša aj do práce, jej aktivity poznáte ako líniu originálnych suvenírov Slovakiagift (všimnite si špeciálne ich obaly na smartphone, ja už mám svoj objednaný), alebo líniu ručne robených keramických obkladačiek sometile. Tieto aktivity zdieľa s priateľom, ale viete čo sa hovorí, Cherchez la femme! :-)
12 comments:

 1. oh tak za sometile sa mi páči ešte viac! :-) podľa mňa to nie je vývoj to je skvelá zimnejšia a jarná varianta!

  ReplyDelete
  Replies
  1. :-) sometile je vec, na ktoru sa este jedneho dna chystam aj u nas v byte

   Delete
 2. krásna ženská, a 2.fotka zdola ma baví najviac :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. to preto, lebo je v nej zhrnute vsetko. asi :-)))

   Delete
 3. Prekrásne zladené aj nafotené. Dievča ma vkus a vidieť , že sleduje módu.

  ReplyDelete
 4. KRASNE ;) tá farba sukne a topánok, mnam. ale ten opasok je fakt naj :)

  ReplyDelete
 5. ďakujem Marika, na Tvojich fotkách som najkrajšia
  a Vám všetkým tiež a veľmi :)
  urobilo mi to prenádherný deň!

  ReplyDelete
 6. Me likey :) Tip-top odhora az dolu, po tie uzasne lodicky

  ReplyDelete
 7. Potrebujete úver sme rozdávať pôžičku na nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%, sme rozdávať pôžičku od minimom 10.000,00 euro do maximálneho počtu 100 miliónov eur. V prípade záujmu kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: wemandevlin@gmail.com pre viac informácií

  ReplyDelete