6/07/2013

A very preppy ending to the Boys In Study project


A look behind the scenes at the final moment of the Boys In Study project by Gant, the shooting of the style guide, in which three selected students were given a preppy style makeover by three stylists: Janka Olšinská, Peter Agócs from Gant and Veronika alias Véčko. It was a fun morning spent in Jakub Gulyás' studio. And Zuz even managed to get her fringe trimmed :-) For the final stylings go to preppyslovakia, here.

Pohľad od zákulisia poslednej fáze Gant projektu Boys In Study, fotenie style guide, počas ktorého traja vybraní študenti dostali makeover v štýle preppy, a to od troch štylistov: Janky Olšinskej, Petra Agócsa z Gantu a Veroniky alias Véčka. Bolo to príjemné doobedie v ateliéri Jakuba Gulyása. A Zuz si stihla dať aj pristrihnúť ofinu :-)  Výsledné fotky a stajlingy nájdete na preppyslovakia, tu aha.Oh, and don't miss out on our super-duper behind the scenes video (you have to scroll down to see it). Thanks to everyone participating. Now let's vote for a Girls In Study project! :-)

A nenechajte si ujsť naše supa-dupa "making of" video (na spodku stránky). Veľká vďaka celému realizačnému tímu. A teraz poďme hlasovať za Girls In Study verziu projektu! :-)

4 comments:

  1. hlasujem za girls in study!
    ale do usti za mnou asi nepojdete čo :D

    ReplyDelete
  2. skvele fotky :) a vdaka za podporu tam! .)

    ReplyDelete