9/15/2015

Martina's place


While shooting Martina's white shirt from the previous post, I couldn't resist and took some pictures of her Prague apartment. In a rented place and it is the personal things and their placement that makes it someone's own. Like turning the average kitchen wall into a mood board or using small fashion items as interior decoration. Enjoy! And if you get to the bottom of the article, there is a little bonus waiting for you.

Počas fotenia Martininej bielej košele z predošlého článku, ktoré sme robili u nej doma, som nafotila aj pár fotiek jej pražského bytu. Je to prenajatý byt a sú to práve osobné veci a ich umiestnenie, ktoré z neho robia vlastný "pelíšek". Ako napríklad premena obyčajnej kuchynskej steny na analógový Pinterest, alebo použitie fashion drobností ako interiérových dekorácií. Tak nech sa ľúbi! A na konci článku vás čaká malý bonus.And here's an extra tip from the stylish Martina: bored with a plain white shirt? Try to button it up asymmetrically. By one button it might seem as a morning mistake, by a few buttons as careless chic.

A sľúbený bonus od štýlovej Martiny: ak vás nudí obyčajná biela košeľa, skúste ju zapnúť asymetricky. O jeden gombík to môže pôsobiť ako ranná nepozornosť, ale o viac gombíkov ako nedbalý chic.


3 comments:

  1. Její byt se mi velmi líbí, pro podobný styl mám velkou slabost!

    ReplyDelete
  2. Páni, krásné fotky, krásná žena a moc krásný byt. Mohu se zeptat v jaké části se nachází?

    ReplyDelete