9/12/2015

1 shirt, 13 women: Martina


Love this white shirt story (from the "1 shirt, 13 women" series). It is so simple and so basic, yet so full of life.
Shot at Martina's Prague apartment, the white shirt belongs to the man who spent the night. In the morning she puts in on, the shirt that still smells like its owner, like the coffee in the kitchen. Then he leaves and closes the door in the hallway.
Martina is a multi-functional superwoman (she's a stylist, hair-stylist, make-up artist, journalist) who is blogging about her fashion life, here

Tento príbeh bielej košele (zo série "1 košeľa, 13 žien") ma chytil za predstavivosť. Je tak jednoduchý a priamočiary, ale plný života. 
Biela košeľa patrí mužovi, ktorý strávil noc. Ráno si ju oblečie ona, košeľu, ktorá stále nesie na sebe vôňu jej majiteľa. Stoja ráno v kuchyni, kde vonia káva, až kým on odchádza a zatvára za sebou dvere v chodbe jej pražského bytu.
Martina je multifunkčná superžena (je stylistka, hair-stylistka, vizážistka a novinárka), ktorá o svojom pohľade na módu a štýl aj bloguje, tu aha).


3 comments:

  1. Páči sa mu tá osobitosť :) z každého kúsku je cítiť, čo má jeho obyvateľka rada a vyzerá ako veľmi sympatická baba :) aaa to s tou košeľou sa mi páči, ale viem si predstaviť ako sa tvária ľudia na ulici.

    ReplyDelete
  2. Ta panska kosela je ako jej trofej ked si ju rano oblecie. Az jej zavidim :)

    ReplyDelete