4/03/2011

Stephanie, Paris Fashion Week
I remember sitting at a cafe in Le Marais, staring at this incredibly beautiful girl with a nice posture and gentle movements. I don't know why I didn't take her photo, sometimes it is just not that day... Next day, I am sitting at the same cafe and she walks in. Call me lucky :-)
Stephanie is a fashion designer from Melbourne, Australia. Unfortunately, I lost the paper with the name of her label, but maybe she reads this and lets me know.... Have a beautiful week, my dears! :-)

Pamätám si, že som sedela v café v Le Marais a veľmi nenápadne pokukovala po nádhernej žene - mala krásne držanie tela a nežné pohyby. Netuším, prečo som ju neodfotila, niekedy to proste len nie je ten správny deň. Na druhý deň sedím v tej istej kaviarni a ta-dám, ona prišla tiež.... Dieťa šťasteny sa tomu hovorí :-)
Stephanie je módna návrhárka z austrálskeho Melbourne. Nanešťastie som stratila papierik s menom a adresou jej značky, možno si však toto prečíta a dá nám vedieť.... Zatiaľ krásny týždeň prajem, milízlatí! :-)

4 comments: