1/29/2012

Prêt-à-click


A picture from an interior decoration shop in Tel Aviv. If all goes well, hopefully very soon I will be able to show you a new project I am working on with some cool people. Yes, something to do with interiors, a big love of mine... can't wait, so keep your fingers crossed please! :-) Until then chceck out these fine clicks:
Fotka z obchodíku s interiérovými dekoráciami v Tel Avive. Ak všetko pôjde ako má, dúfam, že čoskoro vám predstavím nový projekt, na ktorom robíme spolu s ďalšími nadšencami pre pekné veci,  zaujímavých ľudí a zaujímavé interiéry, tak držte palce! :-) Dovtedy ponúkam za hrsť fajných klikov:

1. I love, love this Danish interior design blog, put together by Danielle. I browsed through it back and forth and tons of pictures have ended up in my Inspiration files.
Tento dánsky interiérový blog Danielle poznám spamäti, spredu aj odzadu, veľká inšpirácia.

2. I am not a big fan of tumblrs, they make me feel dizzy, love this one though, full of gooood stuff...
Nie som veľký fanúšik tumblr blogov, z tej spleti obrázkov sa mi točí hlava, tento však, plný dobrých vecí, klikám ostošest...

3. Just came across these contemporary pictures taken with one of the oldest photographic technique, by a Slovak photographer, soooo beautiful! Have a great week!
Nedávno som narazila na súčasné fotky fotené jednou z najstarších fotografických techník, od tohto Slovenského fotografa, nádhera! Prajem krásny týždeň!

7 comments:

 1. to pierko od Petra Janosika je nesmierne uzastna fotografia

  ReplyDelete
 2. tieto posty úplne milujem a zároveň ma ubíjajú :D ... vždy sa bojím kliknúť, pretože viem, že presedím minimálne dve hodiny skúmaním obsahu od aktuálnych vecí až po tie prvé :/ ... ach idem na to teda

  ReplyDelete
 3. suhlas s komentarom vyssie! neviem sa odtrhnut od pekneho interieroveho :)

  lesimple.sk

  ReplyDelete
 4. ten obchodík musí vyzerať celý úžasne! ♥

  ReplyDelete
 5. Great work! That is the type of info that are supposed to be shared around the net.

  Disgrace on Google for not positioning this submit higher! Come on over and visit my site .
  Thank you =)
  Take a look at my weblog : GFI Norte

  ReplyDelete