12/07/2010

Backstage at Madga Marnell "Deconstructed", Prague

 
 
 
 
 
 
 

Finally I got to completing the pics from the wonderful experience of shooting the backstage story of the Magda Marnell show "Deconstructed" here. I really loved the clothes (I would take just any piece of it) and the concept of the show, inspired by the fishermen, their fishing nets and the sea of Magda's native town of Uppsala.
Thanks to Yasmin from Minty for inviting me to this experience (the fun part is that I met Yasmin a few months randomly on the street, here :-) It is so nice to meet people with such an amount of positive creative energy, so thumbs up to them! :-)

You can see the complete gallery of pictures here, the web page dedicated to the show (pics, videos, features and more info) here. Enjoy!

Konečne som sa dopracovala k skompletizovaniu obrázkov z pražského zážitku - fotenia backstage story prehliadky švédskej návrhárky Magdy Marnell. Ktorýkoľvek kúsok z kolekcie by som okamžite prijala, páčil sa mi aj celistvý koncept oblečenia aj show - všetko to bolo inšpirované rybármi, ich sieťami a morom v Magdinom rodnom meste Uppsala.

Ďakujem Yasmin z Minty za prizvanie k show (sranda je, že Yasmin som pred pár mesiacmi stretla úplne náhodne na ulici, tu :-) Zakaždým ma poteší čas strávený s ľuďmi, ktorý dokážu svoju kreatívnu energiu pretvoriť na prínosné projekty - klobúk dole, palec hore! :-)

Kompletnú galériu fotiek nájdete tu, web stránku venovanú show (fotky, video, informácie a pod) zase tu. Nech sa ľúbi!

15 comments:

 1. wau!!! úžasné fotky, J´adore! :)

  ReplyDelete
 2. překrásný!

  ReplyDelete
 3. sa mi páči ako sa ti podarilo na niektorých fotkách zachytiť ten sústredený výraz niektorých ľudí

  ReplyDelete
 4. tvoje fotky vždycky obdivuji! :)

  ReplyDelete
 5. ty máš fotky ako zo starých filmov! tá atmosféra! nádherné!

  ReplyDelete
 6. nádherné fotky,skvelá atmosféra:)

  ReplyDelete
 7. paneboze to su nadherne fotky! umieram!!!!

  ReplyDelete
 8. výborná atmosféra! prezradíš pls, akým sklom fotíš?

  ReplyDelete
 9. dakujem! je to 50mm/1.4 a milujem ho! :-)))

  ReplyDelete
 10. ach silne mi to pripomenulo moju prvu (a asi uz aj jedinu) prehliadku, ktoru som fotil, boli/su to takmer identicke fotky zo zakulisia, ono ved co ine sa tam aj da nafotit :)

  ReplyDelete