6/28/2011

Barbora, Bratislava streetstyleAs I mentioned yesterday, all good things come in a pair. Like shoes or a pair of your favorite jeans. Or friends. I seem to be quite lucky at bumping into stylish friends, like Barbora and Nina from a recent post. With Barbora here, I love the contrast of her simple, yet sophisticated dress and laid back, messy updo or deconstructed bun if you like. If you don't know what a deconstructed bun is (how do you live and breathe?!), don't worry, I'll explain, look here :-)

Ako som spomínala včera, zdá sa mi, že mám celkom šťastie na stretnutia so štýlovými kamarátkami. Ako s Barborou a Ninou z nedávneho postu. U Barbory sa mi veľmi páči kontrast jednoduchých, ale žensky sofistikovaných šiat s nedbalým, až dekonštruovaným drdolom na hlave. V prípade, že netušíte, čo dekonštruovaný drdol je (ako môžete žiť a byť šťastní?!), nepanikárte, vysvetlím tu :-)

6 comments:

 1. na tu slecnu som mala stastie aj ja :) dokonca mala aj tie iste saty

  ReplyDelete
 2. They sure are a mighty combo :)

  ReplyDelete
 3. rebelkaaa!!! juchů=D

  ReplyDelete
 4. pekný denník!
  dlho som mala pocit, že stretať inšpiratívnych ľudí v slovenských mestách je skôr ojedinelé. pohľady poznačené socialistickou érou a konzervativizmom ešte stále cítiť.
  začína sa to zlepšovať :)

  ReplyDelete
 5. iva: jo!
  yuyu: dakujem, tiez mam ten pocit, dokonca presvedcenie, ze veci a ludia sa menia a zacina sa to zlepsovat :-) dakujem za navstevu!

  ReplyDelete
 6. takže o tomto si hovorila :) krásne sú obe O.o

  ReplyDelete