7/18/2011

Vintage streetstyle, round 2: Movie starsWelcome to a very special edition of Vintage streetstyle, read for yourselves :-)
Photos sent by Jakub G.: " I've found these some time ago, they are probably from the 70's. My father used to work as a driver for the Czechoslovak television. He used to drive actors all over the former Czechoslovak Socialist Republic. Those were the times when there was still money for TV productions... And since he was quite handsome, they gave him a role in a television movie, where he was playing a gigolo :-) I don't know if Zuzana (the actress on the picture) was a client of his in the movie :-) But I know they look really good in that Alfa Romeo. I have no idea what movie it was, it probably lays forgotten somewhere in the archives. Our dad did not have a long career in television. Our mom made it clear: "Either me or the actresses!" End of story."

Vitajte vo špeciálnej hviezdnej edícii Vintage streetstyle, presvedčte sa sami :-) Fotky poslal Jakub G.: "Toto sa mi podarilo vyhrabať už dávnejšie, tak ti to preposielam. Sú to pravdepodobne 70. roky. Otec vtedy pracoval v Československej televízii ako vodič. Rozvážal hercov na natáčania po celej Československej socialistickej republike. To boli časy, keď sa ešte robili nákladné produkcie... No a on ti bol celkom fešák a raz ho obsadili do takého televízneho filmu, kde hral vedľajšiu úlohu gigola :-) Ale neviem, či Zuzana bola jeho klientkou v tom filme :-) Rozhodne im to v kabriolete Alfa Romeo veľmi sekne. Vôbec netuším, ako sa film volal. Asi zapadol niekde prachom v archíve. Náš otec sa asi dlho neohrial v televízii. Naša mama zakročila: "Buď ja, alebo herečky!"

5 comments:

 1. Skvělé , stylové fotky. T.

  ReplyDelete
 2. ;-) ohromne! to by som aj ja mala kuknut k nasim do albumu hihi :))))

  ReplyDelete
 3. anonym: tak sup-sup, tesim sa! :-)

  ReplyDelete
 4. haha, tak tato fotka a pribeh k nej mi vycarili usmev na tvar :)

  ReplyDelete