12/24/2011

A white (Christmas) Story


When in London and want to feel like you're close to heaven (interior and food wise, please), visit Story Deli. The seemingly random pieces put together make a very carefully decorated and compact visual place, I especially love all the white light and natural materials and worn in feeling of the whole place. Yes, close to heaven :-) And they have big tables where all the people sit together, a nice touch in these crazy times.... Dears, I wish you a very happy, white and peaceful Christmas, and I wish to all of us to be able to sit together with all our loved ones. Love ya! :-)

Ak ste v Londýne a chcete sa cítiť o kúsok bližšie k raju (interiérovo a gurmánsky, poprosím), navštívte Story Deli. Na pohľad náhodne poskladané kúsky tvoria kompaktný a veľmi pozorne dekorovaný interiér. Mne špeciálne ulahodila biela farba, svetlo, prírodné materiály a taký troška "obnosený" pocit celého miesta, ktoré si už zažilo svoje. Tak, kúsok od raja :-) A navyše majú veľké, masívne stoly, za ktorými sedia hostia spolu, zaujímavý detail v týchto zvláštnych časoch... Drahí moji, prajem vám veľmi šťastné, krásne biele a pokojné sviatočné dni, a nám všetkým, aby sme si mohli za jedným stolom posedieť so všetkými, ktorých máme radi. Ja mám rada vás, ha! :-)

13 comments:

 1. krása! krásne vianoce tebe

  ReplyDelete
 2. My ťa máme tiež radi Marika :) a krásne, pokojné Vianoce aj tebe :)

  ReplyDelete
 3. Nádhera! Aj tebe nádherné Vianoce!

  ReplyDelete
 4. :O dokonalosť.
  aj ja ťa mám rada !
  krásne Vianoce :)

  ReplyDelete
 5. Szép ünnepet kívánok!

  ReplyDelete
 6. Vesele Vianoce
  prave som nasla tvoj blog a zaujal ma velmi :)takze si ho idem aj dopozerat
  www.fraisesdeluxe.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. na redchurch st som isty cas pracoval a v story deli sa nas ofis stravoval asi najcastejsie :)

  ReplyDelete
 8. Bonnit-S, Zuz, Monika Z: :-*

  Natalia: aj vasej rodinke! :-)

  pj: minden jót neked is!

  Kocourova: :-) to je krasna realita

  Natt: vitaj, dakujem za koment a cit sa tu dobre :-)

  Anon: sa mas :-)))

  ReplyDelete
 9. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 10. ah, i went here to celebrate a friend's birthday. such a special place, will always stay in my mind! I recognised the place as soon as I saw your photographs, you've captured it's essence so well! x

  ReplyDelete