7/31/2012

If you're going to San Francisco...


...then you probably just missed this first street style photo exhibition! It will travel around the world though, so look out :-) The event called Laws of Attraction looks at what is that magic moment that draws in and inspires street style photographers all around the world. Sponsored by Lexus, creative directed by Simon Doonan and Jonathan Adler, it showcases new pictures by famed photographer Ellen von Unwerth and pictures by selected street style photographers from around the world, such as Antonija Butkovic of Croator (Croatia), Carole Touati of LELOOK (Spain), Chris Saunders (South Africa), Dorin Stanciu of ThisIsMySuit (Romania), James Bent of La Mode Outré (Japan), Jin Oh of Parisx3 (France), José Cabral of The Lisbon Tailor (Portugal), Joseph Ouechen of You Are The Style (Morocco), Majo Arévalo of Viste la Calle (Chile), Nels Frye of Stylites (China), Sofia Street Style (Bulgaria), and Tatel Velasquez of the Trendycrew (Spain) and these selected pictures below, from Bratislava and Prague:

Ak ste sa náhodou práve vybrali do San Francisca, práve ste prišli o event prvej výstavy street style fotografií z celého sveta (neva, som v tom s vami :-). Výstava má cestovať svetom, tak sa majte na pozore! Volá sa Laws of Attraction a pomocou fotografií skúma tie čarovné momenty, ktoré inšpirujú street style fotografov na celom svete. Vznikla s podporou značky Lexus a pod kreatívnym dozorom Simona Doonana a Jonathana Adlera. Popri novej sérií fotografií od Ellen von Unwerth sa vybranými snímkami predstavia street style fotografovia z celého sveta, konkrétne Antonija Butkovic z Croator (Chorvátsko), Carole Touati z LELOOK (Španielsko), Chris Saunders (Južná Afrika), Dorin Stanciu z ThisIsMySuit (Rumunsko), James Bent z La Mode Outré (Japonsko), Jin Oh of Parisx3 (Francúzsko), José Cabral z The Lisbon Tailor (Portugal), Joseph Ouechen of You Are The Style (Morocco), Majo Arévalo z Viste la Calle (Čile), Nels Frye z Stylites (Ćína), Sofia Street Style (Bulharsko) a Tatel Velasquez z Trendycrew (Španielsko) a tieto nižšie vybrané fotografie z Bratislavy a Prahy:

I want to say Thank you to the organizers, I am so happy and proud and humbled at the same time!

Veľké "Thank you!" letí organizátorom, som naraz šťastná ako blcha, hrdá ako nová matka a poctená ako Tonbo na výstave fotografií v SanFran! :-)

16 comments:

 1. G-R-A-T-U-L-U-J-E-M-!
  a nevieš kedy a kde a či tu na okolí to bude? (:

  ReplyDelete
  Replies
  1. d-a-k-u-j-e-m! :-) Zatial nie, ak dostanem info, nabeton posuvam!

   Delete
 2. Wow gratulacie prevelike!

  ReplyDelete
 3. gratulujem! tvoje fotky sú nádherné, naozaj si to zaslúžiš :)

  ReplyDelete
 4. gratulujem, ty si vazne super! 1. fotka Martina naj! :)

  ReplyDelete
 5. Fantastic and congratulations, you deserve every bit of it :)

  ReplyDelete
 6. jejeee.. to je supersky napad! a gratulujem tiez :))

  ReplyDelete
 7. Gratulujem! Dúfam, že výstava doletí aj niekde k nám blízko. :)

  ReplyDelete
 8. Congratulations! This is fabulous!

  ReplyDelete
 9. úprimne blahoželám, zaslúžene :)

  ReplyDelete
 10. MArika, tesim sa moc, ze nas takto pekne reprezentujes, tvoje fotky budu hviezdit, som o tom presvedcena!

  ReplyDelete
 11. Dakujem, dakujem vam krasne vsetkym, ktori sa tesite so mnou, velmi si to vazim! :-*

  ReplyDelete
 12. gratulujem! skvela praca!:)
  http://fashionismypassion-nickey.blogspot.sk/

  ReplyDelete