8/17/2012

Golden Eva, Bratislava via Prague


Eva lives and works in Prague, but we met and chatted while she visited Bratislava. I love her all-gold ensemble and the fact her red hair compliments it so beautifully. And I love her blog, wish she would contribute more often though, but I completely understand that sometimes you have to switch off and do other stuff. I am counting the days into my summer holiday (finally!) and off-line mode, but don't worry, already working on some surprises you will find here during that time :-)

Eva žije a pracuje v Prahe, ale počas krátkej návštevy Bratislavy sme si dali cafe a pokec. Jej celý zlatý styling sa mi páči prevelice, ako aj fakt, že ryšavé vlasy ho tak krásne dopĺňajú. Veľmi ma baví aj jej blog, aj keď teraz prispieva menej. Na druhej strane úplne chápem, že občas potrebuje ísť človek do off-line módu a robiť úplne iné veci. Ja napríklad rátam dni do vytúženej letnej dovolenky a off-line módu, ale na to obdobie pre vás práve pripravujem pár prekvapení :-)11 comments:

 1. Quite a beauty!
  That hair . . . . Yum!

  ReplyDelete
 2. krasne saty
  http://sienastyle.blogspot.it/

  ReplyDelete
 3. skvelé šaty a tie topánky ... :))

  ReplyDelete
 4. fuj, to co je?

  ReplyDelete
  Replies
  1. ty brdo, tiez som pozerala, ze fuj, aky koment!

   Delete
 5. super! Evičku prostě žeru :)

  ReplyDelete
 6. dost rockabilly. Velmi pekne ale asi ine topanky by som dala. Ale vyzeraju pohodlne

  ReplyDelete
 7. I'm gone to convey my little brother, that he should also pay a quick visit this website on regular basis to get updated from latest news update.
  Review my web blog GFI Norte

  ReplyDelete