2/21/2013

Laetitia, Prague


She was visiting from Paris, bundled up to brave the middle-European winter. I am no fan of colour coordination in general, but her lips and her scarf... Like a ray of sunshine in the middle of a gray day. And her hair matched the sleeves of her coat. And her glasses matched her coat. And actually, we had matching gloves. Mega-matching!

V Prahe bola na víkend a na skok z Paríža, zababušená do stredoeurópskej zimy mrazivej. Ladenie farieb mi vo všeobecnosti moc neladí, ale jej pery a jej šál len tak žiarili uprostred šedého dňa. A jej vlasy ladili s rukávmi kabáta. A okuliare s kabátom samotným. A rukavice... tie sme mali úplne rovnaké. Megazladenie!


10 comments:

 1. Tá farba šálu je neskutočná :)

  ReplyDelete
 2. krásne rozžiarila svoje okolie :)

  ReplyDelete
 3. Mega, mega mega super!

  ReplyDelete
 4. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 5. Čistou náhodou som natrafila na tvoj blog. Jediným slovom akým ho môžem nazvať je jednoznačne dokonalosť! Tie fotky, články a naozaj všetko je tu skvelé. Fotky na starý štýl, dokonca Calex chladnička s ktorou si ma naozaj zaujala kvôli tomu že bývam v okolí kde tieto chladničky vyrábali :D. Pokračuj ďalej v blogovaní, ide ti to skvele! :) Jednoznačne odoberám a rozposielam ďalej. Good luck. :)

  ReplyDelete
 6. Lolit, ahoj, dakujem krasne za navstevu mile slova, potesili velmi. Dakujem! :-)

  ReplyDelete