8/16/2013

Prêt-à-click


This is Paulina, the designer of me&m, during one of the tropical days in the city. Before she takes off to Sweden to study fashion design, you can catch me&m on the catwalk: today, at this party in Bratislava. Plus a few highly clickable links for you (I am off to Prague for the weekend, yay!)
Toto je Paulina, dizajnérka značky me&m, počas jedného z tropických mestských dní. Prehliadku me&m môžete zhliadnuť vrámci tejto letnej párty v Bratislave ešte predtým ako Paulina odíde študovať módny dizajn do Švédska. Plus pár prudko klikateľných linkov pre vás (a víkend v Prahe pre mňa, ha!):

1. You know Katta's photo work, now she has a blog dedicated to child photography and children in general. Like how it is cute without being too cheesy or hellokitschy.
Kattine fotografie už možno poznáte, a teraz do svojho portfólia pridala aj blog o detskej fotografii a detskom svete vo všeobecnosti. No, a ako pekne sa to dá aj bez zbytočných ozdôb a ahojmačičiek.

2. Do you know Humans Of New York? I am in love with the photo project, honestly. Now I discovered a Prague version of it, inspired by the original.
Poznáte Humans of New York? Mňa ten fotoprojekt neskutočne baví. A teraz som objavila pražskú verziu, inšpirovanú originálom.

3. If you like architecture and interior design, check out these two young Slovak studios, Plusminus architects (cool office!) and Mimo architects. Oh, and congratz to a young Czech studio B2 Architecture on impressing Milan.
Ak máte radi architektúru a interiérový dizajn, pozrite dve mladé slovenské štúdiá, Plusminus architects (super kancle!) a Mimo architektov. Apropó, veľké blahoželania mladej architekte v Prahe a jej štúdiu B2 Architecture k úspechu v Miláne.

Komunitný bonus: O staromestskom ihrisku Kontakt som písala tu. Ak chcete podporiť jeho záchranu, teraz sa môžete pripojiť k petícii tu alebo priamo v Kontakte na Ventúrskej.

2 comments:

  1. I think you're already creating a Slovak version of "Humans" ;)))

    ReplyDelete
  2. HONY je jeden z najkrajsich projektov vsetkych cias :)

    ReplyDelete