8/26/2013

Prêt-à-click


A summer moment from Budapest. I decided summer is not over yet, so we will be running down to Rovinj, Croatia for a short 4-day stay at the end of the week. What will you be doing the last days of August? A few highly clickable links to maybe help you out:
Letná momentka z Budapešti, chjo. S chlapom sme sa rozhodli, že leto ešte nekončí a tak koncom týždňa vyrážame na krátky 4-dňový trip do Rovinj. Ak sa neviete rozhodnúť čo s poslednými augustovými dňami, tu pár prudko klikateľných linkov:

1. The town of Kežmarok and Puojd are inviting you to a cultural Piknikk 2013, and it looks great. For the FB event look here. And take your unfinished books, August 31 is The day of unfinished books.
Kežmarok a Puojd pozývajú na kultúrny Piknikk 2013, a vyzerá to super. FB event tu aha. A berte si nedočítané knihy, 31. august je zasa raz Deň neprečítaných kníh.

2. Got no fancy handbag to go with? Pressburg Fashion is having a sale of vintage handbags, oh my!
Nemáte ku knihe tú správnu kabelku? Pressburg Fashion má práve výpredaj vintage kabeliek, tak dovi!

3. Speaking of traveling, one of my favorite interior blog, Style Files now has a traveling version called Travel Files. I die!
Keď sme pri tom presúvaní sa hore-dole, jeden z mojich obľúbených interiérových blogov, Style Files, má teraz verziu o cestovaní, Travel Files. Príjemne sa v ňom stráca :-)

Bonus: there is a good reason to come back to Bratislava starting September. The small old cinema in the Pisztory palace is now called Kino Film Europe and is opening its doors to selected European movies. All about it plus the progamme here. See you there!
Bonus: na septembrový návrat do Bratislavy sa však teším, napríklad aj preto, lebo malé, staré kino v Pisztoryho paláci začína premietať vybrané európske filmy pod hlavičkou Kino Film Europe. Program nájdete tu. Pekné dni a vidíme sa tam!

4 comments:

 1. Looks fun.
  I'm learning a lot from your posts.

  ReplyDelete
 2. já byla v Rovinj před dvěma týdny a bylo tam nádherně!

  ReplyDelete
  Replies
  1. ju, super! ja som tam bola ako decko s rodicmi a velmi sa tesim ako si to pripomeniem :-)

   Delete