9/18/2010

Ethereal beauty, Prague Fashion Weekend


There are so many things and roles you can be with the help of clothes, hairstyles, make-up and all that glitz. But I believe that some things you just can't style or paint, ethereal beauty being one of them. It just has to be there, in you. When I bumped into Olga on the street, both with my guy we just couldn't stop staring at her in awe. She has that ethereality in her AND knows how to accentuate it - with simple white, structured tones of gray, one silver knot and a touch of orange red. There. The queen of elves in Prague :-) These modern days elves have blogs, did you know? Here is Olga's, so check it out. And have a great weekend!

Just a quick note: I am really flattered by friend requests to my personal Facebook account, but as funny as it may sound, I still try to keep it personal :-) Haha, I know, but I still try :-) At the same time I would love to be in touch with you, so I have just set up a special profile on Facebook as "Tonbogirl Streetsyle". I already have some "real life" friends there, so if you feel like it, drop by, send a friend request, would love to virtually meet you :-)


Je toľko vecí a osobností, ktorými sa vďaka oblečeniu, účesu, troške líčidiel a pridružených zázrakov môžete stať. Som však presvedčená, že sú aj veci, ktoré sa nedajú dotvoriť, domaľovať ani inak prikrášliť, a medzi tie patrí éterickosť. Tú proste musíte mať niekde v sebe. Keď som stretla Olgu na ulici, až nás obidvoch s mojim chlapom myklo. Ona tú éterickú krásu má v sebe a navyše vie, ako ju zvýrazniť - jednoduchou bielou, štruktúrovanými tónmi šedej, jedným strieborným uzlom a dotykom oranžovo-červenej. A je to. Elfská kráľovná v Prahe :-) A keďže v dnešných časoch aj elfovia blogujú, tu si môžete pozrieť Olgin blog. A majte krásny víkend!

Krátka poznámka: veľmi si vážim žiadosti o priateľstvo na môj súkromný Facebook profil a bude to znieť divne, ale stále sa ho snažím udržať v tej súkromnej rovine :-) Na druhej strane by som vás rada spoznala aj bližšie, aspoň v rámci možností virtuálneho sveta, takže som si založila nový profil ako "Tonbogirl Streetstyle". Medzi priateľmi sú už aj niektorí nevirtuálni, tak by ak máte chuť, zastavte sa, pošlite friend request, bude mi cťou a potešením :-)

11 comments:

 1. Durduin, že??:) Aká zmyselná ženská je z nej na tej druhej fotke!

  ReplyDelete
 2. ona je naozaj dokonala :D wow, krasna

  ReplyDelete
 3. ano, durduin :-) ja som z nej bola odpalena a moj chlap tiez :-)

  ReplyDelete
 4. Kruci písek, tohle je skvělý blog!

  ReplyDelete
 5. :-) oho, dakujem :-) mrkla som na chvilu tvoj, uz sa tesim, ked ho preluskam!

  ReplyDelete
 6. She is just breathtakingly beautiful... :)
  In the same league with Cate Blanchett, I'd say - they share the same stunning out-of-this-world beauty and touch of mysterious charm.

  ReplyDelete
 7. And have a look at the second picture - she'd look great on a painting of a renaissance master :)

  ReplyDelete
 8. úúúplne jemnučká, krásna...!!! :)

  ReplyDelete
 9. krásna žena, milá a vzácna krátka poznámka :)

  ReplyDelete