9/16/2010

Yasmin, Prague Fashion Weekend

 

How did Forrest Gump say it? The street is like a box of chocolates, you never know who you're going to meet? Yup, something like that...
I instantly liked Yasmin the moment I met her. I can't help it, that's how I feel about smart and creative women :-) We chatted away, took some pictures of her outfit (Oh I just love her single stud necklace, and her belt! and pants and shoes that match her little tattoo) but quickly discovered we share the same love for ideas.
Yasmin is the Concept Director for Minty, the company that brought the Pop Up Shops to the Czech republic. It's like you have a place where one week there's an art exhibition, to be followed by a boutique for a month, just to be turned into a club right after that. I think the concept is pure genius!
Right now they are opening a Pop Up Bar for the Swedish uber trendy brand Acne in Prague! And I am soooo buried in work, shoot.... Please don't buy everything there, okay?

Ako to bolo vo Forrestovi Gumpovi? Ulica je ako bonboniera, nikdy neviete, koho stretnete? Nejak tak...
Yasmin mi bola sympatická hneď, ako som ju oslovila. Nemôžem si pomôcť, kreatívne ženy, ktorým to myslí, to vo mne vyvolávajú :-) Trošku sme kecali, pofotili outfit (milujem jej opasok. a náhrdelník. a nohaviec. a topánky, ktoré jej ladia s tetovaním) a rýchlo sme zistili, že nás spája láska k nápadom.
Yasmin pracuje ako Concept Director pre Minty, značku, ktorá priniesla do Českej republiky Pop Up Shopy. To je akoby ste na jednom mieste mali chvíľu galériu, potom na chvíľu sekáč a hneď na to nočný podnik. Podľa mňa geniálne!
A práve teraz otvárajú v Prahe Pop Up Bar pre megatrendy švédsku značku Acne. A ja tu sedím zasypaná prácou vyše uši...  Neskúpte mi tam všetko, prosím, ok?

6 comments:

 1. presne si opísala čo sa mi na nej páči-myslím z oblečenia! ;) hlavne ten náhrdelník, opasok a gate!!! :) a kašli na robotu-tá neutečie, takže šup na nákupy! :D

  ReplyDelete
 2. uzasna je :-)
  je to Ceska?

  ReplyDelete
 3. oo fajnovo zladene...taky Milano look

  ReplyDelete
 4. prezistene: Yasmin je povodom z Iranu, od detstva vsak zila v Londyne :-)

  ReplyDelete