2/03/2015

1 shirt, 13 women: Hana


Red and white and blue and stripes and roller skates, oh my! Shot at a stadium in Prague where Hana used to go as a kid. Retro style with a pin-up touch, love the open shirt, tucked into the roller girl skirt, with rolled up sleves. And don't forget the attitude.
This is Hana, nicknamed Lazy Eye, is the owner and the soul behind Lazy Eye, the very chic brand of dresses based on authentic cuts from the 40s and 50s, sewn in the Czech republic. Expanding the line into roller skirts is in the works. (But first, congratz to Hana for expecting twins very soon, high five and all the best!)

Červená, biela, modrá, pásiky a korčule, čistá paráda! Fotené na jednom z pražských štadiónov, na ktorý Hana ako dieťa chodievala. Biela košeľa ako súčasť retro štýlu, s ľahkým pin-up podtónom - otvorená, zapásaná do korčuliarskej sukne, s vyhrnutými rukávmi. A natrénujte si prosím postoj a výraz.
Toto je Hana, známa aj pod prezývkou Lazy Eye, majiteľka a duša značky veľmi chic šiat Lazy Eye, ktoré sú šité v Českej republike a podľa strihov zo 40tych a 50tych rokov. Na rozšírení produktovej rady o roller štýl  sa pracuje. (Aktuálne veľké blahoželania Hane, ktorá čoskoro čaká dvojičky, wueeej! Všetko najlepšie!)
3 comments:

 1. It's a calendar.
  Love these shots.

  ReplyDelete
 2. Marek Šulik3/10/2015 4:41 PM

  Ahoj, tvoju fotku som vybral ako ukazkovu v mojom clanku o tom, preco su fashion blogy take popularne. Mozno ta to bude zaujimat :)

  Precitat si ho mozes tu: http://www.visibility.sk/blog/robte-content-marketing-ako-fashion-blogerky/

  ReplyDelete
 3. I think that thanks for the valuabe information and insights you have so provided here. Shirt places

  ReplyDelete