2/05/2015

Mischel, BratislavaBlack and fluffy white, with the leather camera strap being the same caramel colour as her hair - love those little (maybe) accidental details. I caught up with the very creative girl and blogger Mischel while she was photographing the (till the end of this week) current installation at Kapsula pop-up studio: Designer Showroom with Martin Hrča. You can find her photos and the article here at Fashion MAP.

Čierna s bielou kožušinkou a kožený ramienok foťáka rovnakej karamelovej farby ako jej vlasy - tieto malé (možno) náhodné detaily ma neskutočne bavia! Kreatívnu osôbku a blogerku Mischel som stretla, keď bola fotiť (ešte do konca tohto týždňa) aktuálnu inštaláciu v Kapsuli: Designer Showroom s Martinom Hrčom. Jej fotky a výsledný článok nájdete tu na Fashion MAP.The installation, inspired by his native Liptov and Iceland, includes the latest collection of the talented young fashion designer Martin Hrča (watch the video of the collection from Fashion LIVE! where Martin got awarded the title Best Designer), insane jewellery by Kristýna Španihelová, and the collection photographed by young photographer Lívia Štokingerová. Until Friday, on Šafko.

V inštalácii inšpirovanej Liptovom aj Islandom nájdete poslednú kolekciu mladého talentovaného návrhára Martina Hrču (tu si môžete pozrieť záznam z prehliadky z Fashion LIVE!, kde Martin získal ocenenie Best Designer), neskutočné šperky Kristýny Španihelovej, a kolekciu nafotenú okom mladej fotografky Lívie Štokingerovej. Do piatka, na Šafku.

4 comments:

  1. Vyzera to vážne super, chcela by som žiť v nejakom väčšom meste :), už len kvôli takýmto ľuďom a obchodom (ako je kapsula), marketoch a pod.
    Aspoň tvoj blog mi to umožní tak spoza obrazovky :)!

    ReplyDelete